Zadzwoń Zapisy

Indywidualne ubezpieczenie NNW dla uczniów AXA | InterRisk

Ubezpieczenie szkolne NNW dostępne na SzkolnaPolisa.PL
Pamiętaj o kodzie rabatowym 15% o treści 950-35
 

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i Państwa komfort, informujemy o możliwości ubezpieczenia dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków w kilka minut przez Internet. Jeśli ubezpieczenie oferowane przez szkołę jest nieatrakcyjne, zachęcamy do zapoznania się z ofertą AXA i Interrisk na stronie szkolnapolisa.pl

Z naszym KODEM RABATOWYM o treści: 950-35 cena ubezpieczenia maleje o 15% !!!


Jak mogę ubezpieczyć moje dziecko?
Zakup ubezpieczenia odbywa się w całości on-line na stronie szkolnapolisa.pl. Wystarczy wybrać interesujący zakres ubezpieczenia, zapoznać się z Regulaminem serwisu szkolnapolisa.pl, Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, podać dane wymagane przez Ubezpieczyciela do zawarcia umowy i opłacić składkę.
Cały proces zakupu trwa zaledwie kilka minut i umożliwia zawarcie umowy ubezpieczenia w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do Internetu!
Proces zakupu ubezpieczenia:

  1. Wejdż na stronę szkolnapolisa.pl 

  2. Wpisz kod rabatowy Klubu Robota o treści: 950-35 i kliknij przycisk "PRZELICZ"

  3. Wybierz interesujący Cię wariant ochrony
  4. Podaj dane niezbędne do zawarcia umowy ubezpieczenia
  5. Opłać składkę
  6. Ciesz się ochroną swojego dziecka!


Najczęściej zadawane pytania

Co to ubezpieczenie NNW?
Ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) zapewnia finansowe wsparcie w przypadku doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu, śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz innych zdarzeń wymienionych w ofercie np. pobytu w szpitalu w wyniku choroby.

Czy to ubezpieczenie obejmuje również nieszczęśliwe wypadki, które mogą przydarzyć się mojemu dziecko na treningach lub obozach sportowych (wyczynowe uprawianie sportu)?
Tak. W zakresie ochrony ubezpieczenia szkolnego NNW dostępnego na szkolnapolisa.pl znajduje się wyczynowe uprawianie sportu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

W jakim towarzystwie ubezpieczeniowym zawierane jest ubezpieczenie NNW?
W zależności od wybranego wariantu, Ubezpieczycielem może być: AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Z jakimi dokumentami należy się zapoznać przed zakupem ubezpieczenia?
Zalecamy dokładne zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia oraz Regulaminem serwisu szkolnapolisa.pl

Gdzie znajdę Ogólne Warunki Ubezpieczenia?
Znajdziesz je w zakładce Dokumenty, dostępnej na stronie głównej.

W jaki sposób mogę zapłacić za ubezpieczenie?
Płatności za ubezpieczenie możesz dokonać przelewem tradycyjnym lub elektronicznym. Kwota oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać płatności, są zawarte w treści wiadomości elektronicznej, przesłanej każdorazowo po wystawieniu wniosku na podany przez Ciebie adres e-mail. Możesz również skorzystać z formy płatności przez system PayU!

Moje dziecko miało nieszczęśliwy wypadek, jak mogę zgłosić szkodę?
Szkodę można zgłosić telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu podany na polisie.

Jaki jest termin na zgłoszenie szkody?
7 dni od dnia wypadku lub od dnia, w którym zgłoszenie szkody stało się możliwe.

Gdzie znajdę formularz szkodowy?
Nie wymagamy wypełnienia formularza szkodowego. Dalszy proces zgłoszenia szkody następuje zgodnie z wymaganiami Ubezpieczyciela.

Czy w trakcie trwania ochrony mogę zmienić wariant ochrony?
Tak. W trakcie okresu ubezpieczenia możesz zmienić wariant ochrony. W tym celu wystarczy wysłać wiadomość na adres kontakt@polisaszkolna.pl lub wypełnić formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie.